Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy Olasz zenét keresek!?!...

Egy Olasz zenét keresek!?! Több lent

Figyelt kérdés
Nagyon magyar füllel annyit értettem belőle hogy manjana kolandar..... igen szépen hangzik. nem túl régi a dal kb 2012-2017 -ben készülhetett. A refrénben van egy rész amikor az előbb leírt szavakat mondja majd egy drop szerű rész van, és ha táncra számoljuk akkor nyolc ütemig van ez és aztán nyolc ütemig szöveg és megint és ez van négyszer. A dalt egy táncos videóba láttam, amiben lányok táncoltak rá valamilyen folyosón gondolom én iskolában.. nem annyira híres a video ezért akárhogy kerestem rá nem találtam. Elég hülyén fogalmaztam és alig tudok belőle valamit mondani de ha van ötleted akkor írd meg mert lehet hogy az az. Köszi a segítséget :D

2017. okt. 16. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz. Főként,ha valóban a "MAÑANA" ( mánnyáná) szót hallottad, akkor nem egy olasz dalról van szó,hanem spanyolról. Esetleg még pár szó fonetikusan ami megmaradt?
2017. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
onnan gondolom hogy olasz hogy az osztály akik erre táncoltak mindig olaszosnak hívják és azért olaszt választottak mert olaszt tanulnak. És hát nagyon nagyon NAGYON fonetikusan a refrénből egy kis rész talán valami ilyesmi: losszoszo szoj. Ennyi. De amire még emlékszek hogy maga a dal vagy a klip nem tudom, úgy kezdődik hogy szívdobogás hang és aztán kicsi zajok mintha valaki pakolna stb. és mond valami kis szöveget 1-2 mondatot és kis szünet majd hirtelen kezdi el az egészet. A dal meg igen pörgős amint mondtam nem divatjamúlt stílusú a drop meg olyan dübörgős. Ennyit tudok még mondani róla. Ha kicsit is ismerős akkor írd le a tipped légyszíves. Köszönöm ! :D
2017. okt. 17. 17:37
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és hogy a "kolandar" helyett inkább kommándár
2017. okt. 17. 17:39
 4/7 anonim válasza:
ez biztosan spanyol és az osztálytársaid azt se tudják mit hallgatnak...
2017. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem az osztálytársaim de lehet :D Azért köszi a segítséget :D
2017. okt. 18. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne ,hogy spanyol,mert a soy(szoj) is spanyol :) / első voltam
2017. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oh. Akkor tehát spanyol :D Már csak a címe kéne :D
2017. okt. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!