Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék venni egy sub bass...

Hol tudnék venni egy sub bass monster bakelit lemezt?

Figyelt kérdés
Imádom szabi zenéjét és meg van már az összes cd- je. Ugye mikor kijött a fekete lemez cimű albuma kiadtak 250db bakelit lemezt is. Már nagyon régóta keresek neten 1 után de még egyetlen egy hirdetést se találtam. Lemezboltokba esetleg érdemes keresni?

#zene #lemez #fekete #bakelit #bass #SubBassMonster #FeketeLemez
2017. okt. 17. 10:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én is úgy tudtam, hogy megjelent, de őszintén szólva sehol sem találtam bármiféle bizonyítékot, hogy létezne, lehetséges, hogy a gyenge CD eladások miatt törölték a bakelit változatot.


Végül borzasztóan örültem, hogy legalább a CD-t be tudtam szerezni, mert azt se láttam sehol, egyetlen kis boltban volt nekik elfekvőben egy utolsó darab, azt is limitáltan adták csak ki.

Ezen kívül 2000 környékén adtak ki néhány kislemezt, de már azokat sem lehet kapni.


Ha a rockot is szereted, a Hooligans-et tudom ajánlani bakelit lemezen, azt még meg lehet venni.

2018. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!