Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ilyen témájú számokat...

Tudnátok ilyen témájú számokat linkelni? Műfaj mindegy, (több is, a leírásban)

Figyelt kérdés

- e/1-ben mondom most, de mindegy hogy a számban hogy van "Foglalkozol-e még velem, amikor énekelsz (vagy bármi) akkor rám szoktál-e gondolni, vagy már nem? Nekem utalgatsz, vagy nem?"


- a másik, aminek olyasmi az üzenete, hogy "ne utálj, nincs okod utálni, csak magadat, mert tőlem sosem kaptál negatívat..."


- ha keresnél, még szóba állnék Veled



Tehát ha 1-1 szám 1-1 mondanivalót tartalmaz, már az is jó. Műfaj bármi lehet! Előre is köszönöm!


(Én utálok számokkal kommunikálni, de sajnos olyan szituáció alakult ki, hogy csak így megy. Erre vonatkozó tanácsokat és elemzéseket nem kérek, köszönöm.)



2017. okt. 24. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szécsi Pál: Gondolsz-e majd rám

Lola: Más lettél

Unique: Ugye mindig itt leszel?

Zanzibár: Szólj már

V-Tech: Nem kell várnod

Platinum: Hazudós lány

Inflagranti: Te meg én

Crystal: Itt megtalálsz

2017. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen, én fogom is őket hallgatni, de sajnos a másik fél egy szót sem beszél magyarul.

2017. okt. 24. 23:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én hibám, elfelejtettem kiírni.
2017. okt. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!