Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én egy 14 éves fiú vagyok,...

Én egy 14 éves fiú vagyok, F1-G#7ig (Whistle note-al, nem tudom a magyar nevét. :D) terjedő hangterjedelemmel, és sajnos tartok tőle, hogy majd mutálás után nem fogom tudni kiénekelni a magas hangokat. Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elő.
2017. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6 oktávos hangterjedelem? Köszönjük, Emese!
2017. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még Prince-nek sem volt ilyen hangterjedelme, ne kamuzz.
2017. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért kamuzznék?:D Ez azért nem akkora dolog, jó pár ismerősöm is közel ekkora hangterjedelemmel rendelkezik...

A hangterjedelem meg nem minden, a különböző hangokat normálisan kell tudni kiénekelni...

Az meg okés, hogy tudok Whistle note-ot csinálni, de sajnos nem a legjobb módon, sőt..:D

2017. okt. 29. 19:49
 5/6 anonim válasza:
Szia! Üveghangoknak hívják.:)
2019. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
F1. Mutalas elott... Na ne viccelj mar. Avi kaplan nem tud F1et, az mar nem is basszus es nem is basso profundo szint, hanem oktavista. Masreszrol meg akinek megy az F1 lehetetlen, hogy ilyen magas hangok is menjenek. Tenyleg elneztel valamit, mert nem hiszem, h egy mutalas elott alo gyerek oktavistakat megszegyenito melyhanggal rendelkezik. Ha csak nem szamolod hozza a fryt ugyebar.
2020. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!