Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangulati tényezők...

Milyen hangulati tényezők befolyásolják, hogy éppen milyen zenét akarunk hallgatni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 12:42
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Mi köze lenne a hangulati tényezőknek az ízlésemhez????

Pl. nagyon szeretem a Queen-t, és ezredszer is meghallgatom. Ezzel szemben, ki nem állhatom a mulatós/dáridós igénytelenséget.

Ismerve magamat, ezen a hozzáálláson, semmilyen hangulati tényező (öröm, bánat, napsütés, hóvihar) nem fog változtatni. ;)

2017. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez 100%-ig emberfüggő. Sok agresszív, extrém zenét hallgatok, és rendszeresen olyat hallok/olvasok a rajongóktól, hogy akkor szeretik hallgatni az ilyen zenéket, mikor idegesek, stresszesek, és amolyan levezetésnek használják. Na, én személy szerint nem így vagyok vele, mivel rendellenesen nyugis ember vagyok, az idegesség számomra sose tart pár másodpercnél tovább, tehát nem egy állandó hangulat, így bizonyos zenékhez sem hozza meg a kedvem. Ha kíváncsi vagy, hogy számodra milyen hangulat hogyan hat arra, hogy mit hallgatsz, egyszerűen csak tudatosítsd magadban a dolgot: mindig, mikor beraksz valamit, gondolj bele, hogy hogy érzed magad, jegyezd meg, és talán idővel kikerekedik valami kép a fejedben.


#1 Tesó, szerintem a kérdező arra gondolt, hogy az általunk ténylegesen kedvelt zenék közül mi alapján választunk. Nyilván senki nincs úgy vele, hogy hangulat alapján komplettül megváltozik a zenei ízlése...

2017. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!