Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha szájharmónikázni szeretnék...

Ha szájharmónikázni szeretnék megtanulni, hogyan érdemes elkezdeni? Szakértők tanácsát is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

(Csak az olvassa, akit érdekel.)


Nagyon szeretnék megtanulni hangszeren játszani már gyerekkorom óta. Nekem a zenehallgatás mindig egy kellemes kikapcsolódás volt (ez tudja a legjobban elterelni az ember figyelmét a mindennapi gondokról). A zongora a kedvencem, de nem állnak messze tőlem a pengetős hangszerek és az ajaksípok sem (pl. furulya, okarina). A kisebb méretű hangszereket azért preferálom, mert az ember bárhová magával viheti azokat.


Azért szeretnék hangszeren megtanulni játszani, mert meg akarom tapasztalni hogy milyen érzés, amikor az ember képes eljátszani magának a kedvenc hangszerén az őáltala szeretett zenét úgy, hogy közben a kutya sem zavarja (ja és persze alapból imádja a zene hangját, főleg ha ő játssza magának). Gyerekkorom óta ez a vágyam, de idáig nem tudtam elhatározni magamat arra, hogy hangszeren játszak (mivel alapjáraton elég béna vagyok szinte mindenhez, ami kreativitást és ügyességet igényel).


A szájharmonika elsősorban a blues miatt nyerte el a tetszésemet, de én a leginkább a beatbox féle játszás elsajátítása végett szeretném megtanulni, hogyan is kell használni azt.


Álmaim netovábbja lenne, ha pl. képes volnék én is ilyesmire:

https://www.youtube.com/watch?v=jFsbVDk5e0A


Szal én én nem a "nagyközönség elkápráztatása" céljából, hanem csakis saját szórakoztatásra szeretnék ilyen szinten megtanulni szájharmonikán (vagy egyébb hangszeren) játszani.


2017. okt. 27. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!