Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Taylor Swiftrő...

Mit gondoltok a Taylor Swiftről szóló elméletmről? (Ready For It? Című dal)

Figyelt kérdés

Oké, valószínűleg hülyére fogtok venni, de úgy gondoltam megosztom veletek ezt, és kikérem a véleményeteket. Kérem csak az olvassa el, aki ismeri Taylort, mert az "az ki?" jellegű válaszok nem fognak érdekelni.


Az elmélet nagyon egyszerű: Taylor mostanában mind tudjuk, hogy nagyon megváltozott. A bohókás lányból aki egyszerű dalokat énekel és gyakran játsza a lúzerlányt (pl: You belong with me) teljesen átment valami másba. Nyilván ez nem az ő döntése volt, mind tudjuk hogy a sztároknak megszablyák mit vegyen fel, mit mondjon, milyen stílusa legyen stb... Azonban a 2 legutolsó zenéje engem elgondolkoztatott.

A "Look what you make me do" című dalában érezhető talán legjobban az előbb említett változás. Megnéztem a magyar verziót. Szokás szerint van egy ilyen szerelmes-szakítós hangulata, de kicsit más is. Mintha Taylor hátra akarná hagyni a múltját.

A pár napja kijött "...Ready for it?" című zenéjében pedig engem már maga a cím is érdekelt. "Készen állsz erre?" Kicsit olyan hangulatom van, mintha ez a közönségnek és a médiának szólna. Maga az új stílus és ez a mondat szerintem nagyon gyanús. Vagyis, mégis van egy mondat a szövegben, ami kicsit utalát szerű: "Szóval kihasználom az időm"

Az elmélet annyi, hogy Taylor most mindent hátrahagy és teljesen új irányokba megy. Vagy pedig valami nagy dolog közeledik. Nem tudom, mi lehet ez, de van egy furcsa érzésem.


Tudom, ez kicsit sűrű és fura, és voltaképpen akár hülyeségnek is tarthatjátok. Kíváncsi vagyok a véleményekre.:)



2017. okt. 29. 09:10
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem meg TayTay elkezdte olvasgatni idén a Mein Kampfot, és akkor kipattant a fejéből, hogy ő is alapít egy saját pártot, és a SwiftStaffel élén is ő áll, mint Árja Királynő.


Viccet félretérve, kb ugyan az van vele mint Mileyval. Stílusváltás.

2017. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Majd dec. 10-én sokkal jobban meg fogsz lepődni amikor kijön még pár dal, nagyon furcsák lesznek.
2017. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!