Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a legszebb női...

Szerintetek ki a legszebb női híresség ezek közül? És melyikről mi a véleményetek? 7. kommentelőnél én is nyilatkozok.

Figyelt kérdés
Avril Lavigne, Nicki Minaj, Jasmine Thompson, Meghan Fox, Cara Delevigne, Gigi Hadid, Kim Kardashian, Anna Kournikova, Jesy Nelson, Jade Thirlwall, Selena, Ariana, Rihanna, JLo.

2017. okt. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szépnek találom Avril Lavigne-t, Kim Kardishian-t, Jade Thirlwall-t, Ariana-t és egyszerre vonzónak és taszítónak Cara Delevingne-t.

Nicki Minaj és Jesy Nelson kifejezetten csúnyák számomra.

A többi átlagos.


Nem szeretem a túlsminkelt nőket, így megpróbáltam smink nélküli képeket keresni, azok alapján hoztam véleményt.


Legszebbnek Avril-t találom, és szerintem ezerszer gyönyörűbb smink nélkül. :)

2017. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
Még egy szavazat Avril-ra. (Egy jó részükről mondjuk azt sem tudom, hogy kicsoda :D )
2017. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
Hát ebből nem lesz hét kommentelő...
2017. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, tehát lusta vok megvárni a 7 kommentelőt, így én is nyilatkozok.


Avril: Szerintem is ő a legszebb, egy istennő. Nagyon tetszik a haja, alakja, arca, stílusa.

Nicki: Szerintem ő is szép, bár nem egy soványság, de attól még nem csúnya. Az arca szerintem kimondottan szép. A haja se rossz, bár a mostani kicsit furcsa. A stílusa nekem valamikor túl extrém.

Jasmine: Szerintem szép, a stílusa is jó, a haja is szép. Tetszik, csak szerintem nem jó az alakja, mert vékony.

Megan: Szép ő is, főleg haja, szemei miatt, de főként a szemei miatt, arcra hasonlít egy osztálytársamra. De olyan átlagos szépség. De mégis szexi.

Cara: Nekem tetszik, hogy nem tucat, a vastag szemöldöke ellenére is vonzó.

Gigi: Szép, csak kicsit távolülőek a szemei, és kicsit túl duci az arca, ahhoz képest, hogy milyen jó az alakja.

Kim: Gyönyörűnek tartom szintén, hogy annak ellenére, hogy nem olyan pálcika, mint a legtöbb mai lány. Tetszik a stílusa.

Anna: Hát, nem olyan vékony annak ellenére, hogy modell és sportoló. De amúgy szép, de tucat.

Jesy: Na ő abszolút nem tucat. Szép, csak van rajta felesleg, bár fogyott az utóbbi időben. Tetszik a stílusa meg a haja. Az arca nem annyira hibátlan, de nem csúnya.

Jade: Szép nő, az együtteséből ő a legszebb, de semmi különleges nincs benne.

Selena: Szépnek tartom. Illetve van benne valami megmagyarázhatatlan vonzerő.

Ariana: Szép, de sok átlagos lány is néz ki úgy, mint ő.

Rihanna: Szép, csak kicsit husi, és az orra is széles egy kicsit.

Jennifer: Szép, nőies, annak ellenére, hogy ő se vékony.

2017. nov. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!