Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehetne esélye...

Szerintetek lehetne esélye Magyarországnak megnyerni egyáltalán valamikor az Eurovíziós Dalfesztivált?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen!!:D

Gyurcsány "Hugh Grant" Fletó: Kinek mondjam el vétkeimet

2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Persze: A Bikicsunájjal simán.

Amúgy viccet félretéve szerintem elég kicsi rá az esély.

2010. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán lenne rá esély, ha nem kommersz zenét játszó embereket küldenénk. Évekkel ezelőtt például a finn Lordi nyerte. A finnek mertek küldeni nem tipikus unalmas pop zenét. Pl. mi lenne ha Magyarország egyszer mondjuk a Dalriada-t küldené? Szerintem simán nyernének, csak az emberek többsége leragadt annál amit a hazai rádióban, TV-ben hall...
2010. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sztem nincs..

ha nem is100%osan,de nagyban politikai árnyalatú a műsor..

előkelő helyen esetleg végezhetünk(első 10 hely valamelyike)de nyerni nem sikerülne.

2010. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
40%
Csík zenekart, Palya Beát kéne küldeni, akkor talán.
2010. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, hogy ez ma már hogyan is működik pontosan. Régen a döntőn hallhatta(!)a nemzetközi zsűri a számokat többé-kevésbé először, a csilivili produkciót nem láthatták, mindenki a saját nyelvén kellett elénekelje. Ma már mindenki angolabb az angolnál, már a slágerlistákon az induló szám, külföldi rádiók játszák a verseny előtt?! Stb, stb.
2010. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

voltunk már negyedikek,kilencedikek,tizenegyedikek,tizenkettedikek..

ezek se rossz helyezések..

de sztem nem lenne esély a győzelemre...:(

2010. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel egy ország saját magára nem szavazhat, az is számít, hogy a szomszédos országok mennyire hasonló nyelvűek, rokonok, rokonszenveznek vele. Hát...
2010. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lenne,ha olyan embereket küldenénk, akik nemzetközi porondon is megállnák a helyüket. Ezen belül főként hangi-zenei képzettségre gondolok.Szerintem pl. egy Caramel-t vagy Szekeres Adrient bármikor ki lehetne küldeni.
2010. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

politikai alapokon folyik.

ezért nyertek a németek.

2010. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!