Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A musicaly-sok csinálnak...

A musicaly-sok csinálnak valamit azon kívül hogy tátognak a számokra? Úgy értem valami ténylegesen értékelhető? Vagy csak úgy vannak?

Figyelt kérdés
Sose értettem mit csinálnak ők. Már az is produkció ha valaki tátog?

2017. nov. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Te nagyon fiatal lehetsz, ezért nem emlékszel az m1 bépszerű műsorára, a tátikára. :)
2017. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg, azért nem értem mert a környezetemben senki se csinálja csak így neten bele botlok. 21 leszek hamarosan, és elképesztő hogy csak tátognak és erre van több százezer feliratkozója. 0 munka után ennyit sikerül összeszednie. O.o hihetetlen
2017. nov. 4. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Mondom, nagyon fiatal vagy, és a szövegértelmezés sem megy. :D
2017. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szövegértelmezés... Ahányszor ide írok valamit ezt folyton a fejemhez vágják. ><

De nálam csak fiatalabbak űzik ezt a dolgot amiben én nem látok semmit

2017. nov. 4. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha mindenki megjegyzi, akkor valószínűleg van is benne valami. ;)
2017. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem csak mindenki kóstolgat, semmi alapja nem lehet. Relatív, kinek mi a fiatal. Kérsz ncore meghívót?
2017. nov. 4. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
#6 amikor tudták rólam hogy lány vagyok, ncore meghívót rólam készült erotikus képért cserébe adtak volna. Te mit vársz viszonzásként? :)
2017. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kérnék olyat, semmit se;)
2017. nov. 4. 13:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Többre értékelem azt hogy válaszoltál nekem egy közönséges erotikus képnél, mely csak az állatias ösztöneimre szolgál
2017. nov. 4. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként azóta már van ncore-om, egy munkatársam küldött meghívót, csupán jófejségből... De értékelem. :D
2017. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!