Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenei stílust képvisel...

Milyen zenei stílust képvisel a $uicideboy$?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cloud rap / horrorcore.
2017. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. nov. 9. 19:56
 3/5 Varga.Csaba válasza:
Meg az Underground stílust
2018. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos már késő, meg már senkit nem érdekel, de azért ezt itthagynám:


#1 válaszoló, nem nagyon ismerheted a $b-t, mivel nem horrorcore, számuk is van róla "stop calling us horrorcore" :)

2019. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Gyakran van, hogy egy zenei előadónak nem tetszik a rájuk alkalmazott besorolás, mivel amiatt úgy érzik, hogy a hallgatók/újságírók nem veszik tudomásul a teljes alkotói palettájukat, hanem inkább beskatulyázzák őket egy szűkebb halmazba (gondolom velük is ez van) - nekem ez mindenesetre nem volt szándékom, direkt ezért írtam két műfajt. A horrorcore minden műfaji megkötésének (transzaggresszív szövegek, sötét, horrorisztikus, mentálisan zavart, gyakran drog-ihlette témák, durva hangzás, hallható rockzenei hatás) eleget tesz a $b zenéje, viszont azon túl egyértelműen a SoundCloud generáció (és hangzás) képviselői, úgyhogy szerintem így a kettő együtt korrekt besorolás.

Műfajokról olyan sok értelme amúgy nincs vitatkozni, csak gondoltam írok egy indoklást, hogy ne tűnjön úgy, mintha pofára azt mondtam volna, hogy "öngyilkosságos nevük van, biztos horrorcore".

2019. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!