Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ismertebb, angol...

Milyen ismertebb, angol nyelvű rapeket ismertek?

Figyelt kérdés
Csak a poén kedvéért, plusz mert kedvet kaptam hozzá, elhatároztam, hogy letöltök pár, népszerű angol rapet. Mindig hallom a sulitársaimat ilyeneket énekelni, mindig le is szólom őket. .. De gondoltam, megpróbálom :D amúgy is kíváncsi vagyok, mennyit értek belőle.

2017. nov. 9. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Nate Dogg, Reggie, X-Zibit, Jay-Z, 2Pac, Biggie, Eminem (Én speciel csak Eminem-et hallgatom és főként a régebbi számait)


"Mindig hallom a sulitársaimat ilyeneket énekelni, mindig le is szólom őket." Ez így elég... hmmm....

2017. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz az Eminemért.


"..." Mi a hm rajta? Nem szeretem a rapet. Egyébként meg amikor a két évvel fiatalabb kissrácok ordítják a füledbe, nem túl kellemes. ;)

2017. nov. 9. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Kanye West, Schoolboy Q, Eminem, Lil Wayne, Wiz Khalifa, G-Eazy, Desiigner
2017. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Travis Scott, Migos, Drake, ASAP Rocky, Big Sean, Chance The Rapper, Future, 21 Savage, Lil Pump
2017. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, #3 nagyon jókat írt, a Designer - re vártam többek között, csak nem jutott eszembe a neve. A Panda -t bírom :D


Meg a G - Eazy is ismerős.


Köszönöm mindkettőtöknek!

2017. nov. 10. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Eminem

Eazy-E

2pac

Dr. Dre

Snoop Dogg

Nate Dogg

Ice Cube

Bone Thugs N Harmony

2017. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tyga

Wiz Khalifa

Wale

Kid Ink

Rich Homie Quan

2017. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köcce
2017. dec. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!