Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez haladó vagy profi szint...

Ez haladó vagy profi szint (zongora)?


2017. nov. 11. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hááát... haladó de inkább középhaladó mert azért elég gyengécske...
2017. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te értesz hozzá vagy csak úgy beírtál valamit ide?
2017. nov. 12. 01:49
 3/13 anonim ***** válasza:

zenélek tehát valamilyen szinten értek hozzá.

Ha azt kérdezed, hogy az előadó profi vagy haladó azt egy darabból nem lehet megállapítani.

Ha azt kérdezed, hogy a daradb profi vagy haladó szint arra meg megírtam a válaszom

2017. nov. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hobbizongorista vagyok, nem profi

Szerintem ez egy közepes nehézségû dal. Hobbistaként egész jó teljesítmény, hobbiszinten ez viszonyleg komplexebb darab. A profi zongoristák viszont ennél sokkal komplexebb/nehezebb darabokat is el tudnak játszani, tehát ez még nem az a szint

2017. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mojjo ***** válasza:
A végét leszámítva azért nem egy nehéz darab, semmilyen tekintetben. Az előadója persze profi, de a nagy részét egy hobbista számára sem látom kihívásnak.
2017. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy ezt mondod, 3 hónap alatt el lehet jutni profi szintre?
2017. nov. 15. 00:43
 7/13 Mojjo ***** válasza:
@6: Nem hiszem, hogy el lehetne, normál emberi halandónak egész biztosan nem. Még 3 év is bőven nagyoooon kevés, nem, hogy 3 hónap. De egyáltalán hogy jött ez a 3 hónap neked?
2017. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mojjo ***** válasza:

Ohh, rájöttem. Ryan Goslingot látjuk játszani, aki 3 hónap intenzív zongoratanulás után mutatta be ezt a produkciót a filmben. Nem láttam a filmet, nem is érdekel igazán, nem is néztem soha utána, de most így gyorsan utánakeresve úgy tűnik, valóban Ryan-t látjuk, de nem őt halljuk. Ezzel kapcsolatban idézném az egyik hozzászólást:


"It is Ryan Gosling indeed who plays the piano without any body double for the visual part of the movie, however, the actual piano you hear in the film is being played by veteran LA pianist, Randy Kerber. This Randy guy needs more credits since everybody thinks it's Ryan Gosling playing in the recording.

It's still amazing how Ryan Gosling practiced three hours a day for three months and managed to execute the piano scenes very realistically. Maximum respect."

2017. nov. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2017. nov. 15. 01:54
 10/13 Mojjo ***** válasza:

@9: Nem láttam ezen sem többet, mint az eredetileg linkelt videóban és többet sem tudok mondani rá, mint eddig.


De akkor is, ha amúgy hallani nem őt halljuk, és akkor is, ha a nagy része viszonylag (!) egyszerű az itt bemutatottaknak, el kell ismerni, hogy egészen bámulatos teljesítmény 3 hónap alatt. Valószínűleg fantasztikus és ritka tehetség lehet. Mindenképp le a kalapot előtte. Persze, ha ez tényleg 3 hónap volt és nem játszott előtte zongorán.


Amúgy téged ez a színész érdekel, vagy a zongoratanulás?

2017. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!