Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tóth Betti rajongók hova...

Molli333 kérdése:

Tóth Betti rajongók hova tűntetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy pont Betti párbajozott. Úgy tűnt sok embernek tetszik amit csinál. Nem szavaztatok most? Vagy mi történt?

#X-Faktor #xfaktor 2017
2017. nov. 11. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ezt én is szeretném tudni..🤔
2017. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Az elején nekem is tetszett, de most már unalmas egyszerűen. Valamit énekelhetne is a csaj. A magyar rapje meg szörnyű, egy szavát sem érteni és nem is jól veszi a levegőt.
2017. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Taylor Swift-től a Look what you made me do, az nem éneklés volt?
2017. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik amit csinál, de ez nem ebbe a műsorba való, főleg úgy hogy közelít a döntő felé. Másik problémám az hogy nagyon egyhangú már, semmi újat nem tud mutatni így már eleve nem való ide, és jogos volt a párbaj, a mentorok csak is kizárólag azért juttatták tovább mert védik ezerrel, de nem értem miért, mert a helye már úgy is megvan neki, simán tudna már boldogulni ha valaki felkarolja és normálisan felkészíti őt.
2017. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
66%
Miert ne lenne ide valo? Csak mert nem pont ugyanazt mutatja mint a tobbi szaz?? Szerintem itt van a helye de nem hinnem h o fogja megnyerni..nagyon eros a huzam es neha a jo es tokeletes hang jobb mint az egyediseg.. de azert hajraaaa!!!!
2017. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szavaztam rá na, és holnap is fogok!
2017. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ééés már ki is esett a Bettikéd.

Én nem látok benne semmit, bárki ki tud állni a színpadra hörögni, nyögni meg elrappelni pár szót. Vannak nála milliószor jobbak

2017. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
:D
2017. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
#7 Akkor várunk téged a következő x faktorba és megmutathatod mit tudsz! Semeddig nem jutnál el.
2017. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam, hogy EN jobb vagyok nala, csak hogy vannak MASOK, akik millioszor jobbak nala. Tanulj meg szoveget ertelmezni kedves kilences:))

Remelem kovetkezo evadba jobb mentorok lesznek, es az ilyeneket 1 meghallgatas utan elkuldik, nemhogy meg majdnem dontoig. Na, de ez csak sajat velemeny, nyugodtan pontozzatok le😉

2017. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!