Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a fene volt a video disco...

Mi a fene volt a video disco és az Enemy Squad? (Majka új száma)

Figyelt kérdés

Nekem mindenem a 90-es évek, akkor nőttem fel.

Imádtam akkor is, és ma is.

Még csak nem is az isten háta mögötti Bivalyröcsögén nőttem fel, hanem Debrecenben.

De ezek...nem hogy nem voltam ilyenben, de még csak nem is hallottam róla soha.

Pedig minden megvan, a habparty, sőt white party-k, a brake annyira nálunk nem ment, de a house, ravepartyk igen.

Olyat tudok elképzelni, hogy egy kivetítőn mentek a klipek, attól volt video disco?

Hát sosem hallottam ilyet.

De a másikat sem, az együttes volt, vagy csak táncosok?



2017. nov. 12. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, igen.


ES-rre meg rákeresel gugliban még videót is dob.

2017. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

persze, rákereshettem volna, de azért hátha ír vki, hogy ő emlékszik-e ezekre, meg hol voltak ilyen diszkók...

suli után a Z+-t meg a Vivát meg az MTV-t bámultuk naphosszat, betéve tudtam mindent.

sőt, már a 80-as években is szinte csak az MTV ment nálunk, mikor még magyar zenecsatorna nem is volt, de anyám erre főzött, varrt, rejtvényt fejtett. mindig ment az MTV.

2017. nov. 12. 18:31
 3/7 A kérdező kommentje:

megnéztem youtube-on, ez lehet, hogy Majkát nagyon megfogta anno, de ez csak egy nagyon szűk rétegnek lehetett ismert.

az első találatok közül van, amelyiknek csak pár százas megtekintése van, a többi is csak néhány ezres.

tudom, hogy akkor még nem volt youtube, de most egy mai zene napok alatt túllépi ezt, ők meg ha akkora királyok voltak, az elmúlt 10 évben azért ennél nagyobb nézettségük kéne, hogy legyen.

2017. nov. 12. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Majka a prolik eledele.
2017. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kerdes...

Ha nem megy az erto olvasas, segitek: a 90-es evek volt a tema.


Ma kiirtad mar a szokasos majka-gyalazo kerdesedet?

2017. nov. 15. 17:56
 6/7 A kérdező kommentje:

Mar meg is talaltam, ott a fikazasod egy masik kerdesnel, ugyanebben az idoben, ugyanezzel a szazalekkal... :)


Te tenyleg rakeresel a nevere, csak hogy fikazhasd, de az a helyzet, h ot tomegek nezik, mikozben te epp egy nevtelen oldalra irogatsz... :D


Savanyu a szolo...

2017. nov. 15. 18:01
 7/7 Vajda Gábor válasza:

Enemy Squad

A sógoromék break-tánc csapata.8 tagból áll,Világhírűek.Sokat szerepeltek a szintén világhírű német Flic-Flac cirkuszban is...1993-ban megnyerték a Ki mit tud-ot és nyereményül irány Bangkok...

Az volt az ugródeszka külföldre.Foglalkoznak persze Electric Boogie-val is (Robot-tánc).

2023. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!