Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy angol rap zenét keresek,...

Egy angol rap zenét keresek, amiben egy férfi, és egy nightcorehoz hasonló hangú lány is énekelt, de inkább a refrénben?

Figyelt kérdés

Anno egy introban hallottam, és a zene refrénjénél amikor énekelt a lány, olyan volt mintha elhalkult volna a zene, a csávó felkiáltott, aztán jött egy "na na na, na-na" rész a lánytól, majd miután ennek vége lett, a csávó el kezdett rappelt.

A lány hangja pedig ilyen nightcores volt ahogy a kérdésben is leírtam.

Köszönöm a válaszokat! :)



2017. nov. 17. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáteszem, hogy ez a zene nem valami híres vagy népszerű, és nem is nightcore, csak a lánynak van ahhoz hasonló hangja.
2017. nov. 17. 16:35
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az, de a lány hangja szinte majdnem ugyanilyen :)
2017. nov. 18. 22:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Klipje amúgy nem is volt, hanem csak egy nő képe betéve.
2017. nov. 18. 22:50
 5/8 anonim válasza:

[link]

[link] Talán.:)

2017. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
[link] Szerintem ez az.:) az elozo voltam.. nightcore hang, utana rap.:) es egy csaj a boritokep. Valaszolj mar majd legyszives hogx ez e az.:D
2017. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem az :(

De köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 30. 06:53
 8/8 Krisztiandthisisa válasza:
2019. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!