Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok zenéket ajánlani a...

Tudnátok zenéket ajánlani a ForeverAlone lejátszási listámba? :D

Figyelt kérdés

Egyedülálló fiatal srác vagyok, és a karácsonyi élményekre szeretnék felkészülni szomorú, már-már megsirató zenékkel... :DD


Vicces hogy szórakozás kategóriában van ez a kérdés. :D

Egyébként okkal, a karácsonyokat, a valentin napokat és kb. az összes ünnepnapot egyedül töltöm, ezért hogy még hangulatosabb legyen, csináltam egy ilyen lejátszási listát az ilyen alkalmakra. :D

Előre is köszi a válaszokat, próbáljátok meg megsiratni ezt a rendíthetetlen srácot! :DD


2017. nov. 18. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes muzsika az ünnepi hangulathoz:

https://www.youtube.com/watch?v=ZoMxDvkPZr8

2017. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ismerem, nem rossz. Van ennek az albumnak egy nagyon jó és különleges hangulata, köszi a választ. :D

Metálos vagyok, nem bánom ha ilyeneket is ajánlotok. :D

2017. nov. 18. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol mélyen legbelül sejtettem, hogy egy ilyen végtelenül depressziós, elbäszott figura, csakis metálos lehet... Üdv a klubban. :)
2017. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adam Lambert Another lonely night
2017. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leander Kills/Rising legtöbbb száma, de azokat biztos ismered
2017. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!