Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Headbandgtől eltörhet a...

 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2017. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 okés azért kérdtem amúgy mert pár hete voltam rock koncerten és kb. egész végig headbangeltem meg pogóztam és másnap reggel úgy keltem hogy mindenem fáj de főleg a nyakam. :D
2017. nov. 24. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan fájni fog a nyakad, ha rángatod több, mint egy órát...
2017. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 tudom hogy fájni fog, azt kérdeztem hogy eltörhet-e.
2017. nov. 24. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mit kérdeztél kiskomám, de a megjegyzésedben leírtad, hogy a kérdés arról jutott eszedbe, hogy fájt a nyakad nagyon. Erre reagáltam, hogy az nem csoda, ebből nem kell rögtön csonttörési lehetőségre gyanakodni...
2017. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb esély van rá, hogy a csigolyák közötti porckorong sérvesedik. Akkor meg egy életre szóló koncertélményed lesz.
2017. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 leírnád bővebben? Nem nagyon értem
2017. nov. 25. 17:31
 8/9 A kérdező kommentje:
azt nem értem hogy mi van akkor ha a csigolyák közötti porckorong sérvesedik
2017. nov. 25. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Csigoja az csont. A csigoják között porc található (ennek köszönhetően mozog a gerinc). Ez sérvesedhet (kitüremkedhet a helyéről). Ez nyomhatja a gerincvelőt, idegeket. Brutális fájdalmakat okozhat és egy életre elkisérhet, mert vannak terepáiák, de 100%-os már sose lesz.

Egy koncerttől nem hiszem hogy bajod lesz, de jobban jársz ha figyelsz a testedre, mert nem leszel mondog 18 éves.

2017. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!