Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ajánlani olyan pop-zene...

Tudtok ajánlani olyan pop-zenei előadót, aki tehetséges, dallamos, jó szövegei vannak és esetleg gitározik vagy zongorázik a saját zenéi alá (nem beépített zenei alapokra) és még a magánéletben is elfogadható a viselkedése?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 14:02
 1/7 anonim válasza:
Mi az a beépített zenei alap?
2017. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
duc-duc, csak nem tudtam másképp leírni, bocsi
2017. dec. 2. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Adele, Lorde, Amy Winehouse, Lana Del Rey, Florence + the Machine...


Egyébként a zenének mi köze van az elfogadható viselkedéshez? Ha szerinted a homoszexualitás nem elfogadható, akkor az adott előadó zenéjére is rámondod, hogy sz@r? Vagy nem hallgatsz pszichedelikus/rock zenét, mert drogoznak a szerzők?

2017. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kaczor17
2017. dec. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő! Először is köszönöm az ajánlásokat.

Abban valóban igazad van, hogy a zenének semmi köze az előadó videlkedéséhez. Igazad van. Csak, hát mégis olyan előadót hallgatnék szívesebben, aki szépen teszi a dolgát és nem a nemlétező tehetségétől van elalélva, nem rázza magát mindenhol és nem mindent csak a producereinek köszönhet (tisztelet a kivételnek).

Az ilyen emberek engem nem érdekelnek, még akkor sem, ha esetleg fel is tudnának mutatni valamit.

Nem kimondottan a homoszexualitásra gondoltam, hanem a kirívóan bunkó viselkedésre.

2017. dec. 3. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ed Sheeran
2017. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán Stromae?
2017. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!