Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene? (diszkókba...

Melyik ez a zene? (diszkókba szokták játszani remixelve) "you say you love me you say you need me you say you want me" (ha jól emlékszem valami ilyesmi, és egy csaj énekli)

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, ha mindezt (a dalszöveget) a Google-ba írod be (ha nem ismernéd: www.google.com) a klipjét dobja ki legelőször, de megtalálod a dalszöveget, a címet meg mindent. Gyorsabb és egyszerűbb is ez a megoldás, jó szívvel ajánlom, bármit is keress.

Annyit fűznék még hozzá mindenképp, hogy diszkókban játsszák, nem diszkókba.

2017. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rákerestem, de nem az a szám az amit kidob:D ismerem a googlet, sorry
2017. dec. 4. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól idézed a dalszöveget, akkor 3-4 egymás után jövő szónak elégnek kell lennie, hogy megtaláld. Jobb ötletem nincs. Vagy a telefonodra töltsd le a Shazam-ot (zenefelismerő), és amikor megy a szám, kapcsold be. Pár másodperc után kidobja neked az adott számot.
2017. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Let me think about it szerintem, de lehet nem ez az
2018. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!