Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintitek kik a leg gyengébb...

Szerintitek kik a leg gyengébb magyar énekesek most 2017-ben?

Figyelt kérdés

Az első leggyengébb:révész sándor (így kisbetűvel)

utána már nem sorrendben:

Presser Gábor

Horváth Charlie

Demjén Ferenc

Takáts Tamás

Kalapács József

Paksi Endre


a ma divatos idióta c.gány, r. mán,-ok meg még a gyengébbnél is gyengébbek.

Pl.pápaijoci

királyviktor

azakappanhangúb..zigyerek



2017. dec. 5. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Pataki Attila lemaradt!
2017. dec. 5. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Istenkáromlás! Kalapács, Paksi Endre, Pataky Attila és a többiek ..arok? (cigány zenét én se szeretem)

Ha te olyan jól énekelsz, küldj már egy vidit amiben énekelsz, kíváncsi vagyok.

Eddán, Ossianon és Pokolgépen, stb-n nőttem fel!


Hogy a kérdésre is válaszoljak: justin bieber, selena és a többi nyálas phicsa.

2017. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-"justin bieber, selena és a többi nyálas phicsa."-nem olvastad el figyelmesen a kérdést,én a magyarockról írtam.-az általad felsorolt idiótákat még annyira se tartom mint azokat akiket felsoroltam.
2017. dec. 7. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül se ők voltak a magyar rock zene korszakának alap pilléreinek egy része,itt gondolok az Eddára,Ossianra,Pokolgépre.Csak azt nem értem hogy van ez ha szerinted az első tábor szar és a mai alul felsoroltak (ami tényleg az) ez 2 teljesen más irányzat de ha ekkora zenész vagy szívesen meghallgatom a te országos,világsikerű zenéid
2017. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 4-igen amit írsz azok részigazságok,amit én írtam talán az is.Révész-fénykorában valóban egy klasszis volt, de amit ma művel, az szánalmas!Charlie-dettó.Demjén és Takács fölött is eljárt az idő.Kalapács,Paksi soha nem volt egy nagy hang.Akiket én énekesnek tartok:Szörényi Levente (még így 72 évesen is)Kóbor,Csengeri Attila,Mischl Róbert,Vörös István,mr.Basary-hát ennyi.
2017. dec. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!