Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az EurópaKiadó-ha nem adod a...

Az EurópaKiadó-ha nem adod a szerelmed című számának egy REMAKE verziója? Ami tavaly az AXN tv csatornán ment filmajánló reklámban. Morningdeer az előadó? és egy meghallgathatási link érdekelne

Figyelt kérdés

Most már több mint egy éve kutatom ezt a számot és sehol nem lelem. Ha valaki egy linket hozzá ahol meghallgathatnám, azt nagyra értékelném? A szám eredetileg : EurópaKiadó-ha nem adod a szerelmed Na ezt feldolgozta ha jól tudom a Morningdeer formáció és az AXN tévécsatornán nyomatták egy Új sorozat reklámja alatt.

Az eredeti EurópaKiadó verzió nekem annyira nem volt bejövős de ez a remake nagyon tetszett, legalább is a reklámban szereplő rész és üldözöm ezt a feldolgozott számot.

Már a Morningdeer facebook oldalára is írtam, de ott válaszra sem méltattak több mint egy éve. Az AXN facebook oldalával csevegve tudtam meg hogy a Morningdeer az előadó és hogy tavaly november/decemberben adják ki az albumot. De azóta filmszakadás.


2017. dec. 7. 10:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!