Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti, és ki nem szereti...

Ki szereti, és ki nem szereti a trance muzsikát?

Figyelt kérdés

Aki szereti, miért,

aki nem szereti, miért nem?



2017. dec. 8. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon csípem, különösen a dallamos változatát, nagyon bejönnek a női énekesek bűbájos hangjai, melegséggel tölt el. Nekem még a szövegek is tetszenek, egyszerűek, rövidek de jópofák. Barátnőm viszont azt mondja, hogy tuctuc zene, és hogy teljesen mű, igaz ő inkább a grunge meg alter zenéket kedveli, az szerinte sehogy se fér össze a trance-szel.
2017. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Én alapvetően nem szeretem, van ez így, más az érdeklődésem.

Ugyanakkor viszont a Sylver-Lasgo-féle vocal trance-et szeretem, a Sylver Little Things albumát bármikor meg tudom hallgatni. Valószínűleg azért, mert Silvy De Bie hangja sokat lágyít az alapon.

2017. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ėn szeretem mert jó hangulatot ad nekem.
2017. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
én Dj ként próbálok érvényesülni trance stílusban sokaknak bejön csak nem ismerik mert itthon nem olyan elterjedte de a közönség vevő rá nem is nagyon tudok olyat mondani akit ismerek és trance stílusban játszik rajtam kívül túl sokan nem hiszem hogy vagyunk csak nehéz így betörni de egy álmom hogy egyszer behozom a divatba XD
2018. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!