Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik volt a legigénytelenebb...

Melyik volt a legigénytelenebb szórakozóhely ahol valaha jártál?

Figyelt kérdés
nem kell cégnevet írni,hanem,hogy mitől volt undorító,vagy mi nem tetszett ott.
2010. jún. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kultúrházban volt, a pali kártyázás közben felhajtotta a terítőt az asztalról, és behányt alá. A környéken mindenkinek vörösboros-hányásos lett a cipője, nadrágja. Majd mintha mi sem történt volna, visszahajtotta terítőt és kártyázott tovább. Ha nem 17 vagyok és lány, biztosan elküldöm a p...ba, vagy beleverek a fejébe. A legjobb farmerom volt akkor...
2010. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja! meg amikor régen a diszkókban a lányok maszturbáló show-t adtak elő. A sok hülye meg ott csorgatta a nyálát. Tök szánalmas volt.
2010. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor Babi néni mulatójában voltam és

a libák metálzenére pogóztak


2. azt megnéztem volna :D

2010. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
maszturbáló show az kemény:D erről jut eszembe,hogy amiket feltesznek netre videókat,hogy diszkóban játszódik és mindenki kefél mindenkivel,az igaz vagy csak kamu? úgy értem vannak ilyen bulik?
2010. jún. 2. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A volt főnököm épített egyet. Mínusz 2 fok volt benne, az oxigént elvontuk ilyen gázhörgőkkel, valamint rezsón főztünk teát, hogy a sok benarkózott goás életben maradjon.

Na, ez.

2010. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!