Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Michel Jackson...

Szerintetek Michel Jackson vagy Freddie Mercury volt tehetségesebb?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig fura, hogy ők csináltak közös zenéket, és hogy dolgoztak sokat együtt.


Alapvetően mindkettőjüket szeretem.


Bár véleményem szerint nem kedvelhették annyira egymást a sok közös munka ellenére sem, legalábbis Freddie-nek nagyon nem jött be szerintem Michael stílusa. (Több könyvben is leírják, hogy bár nem beszélt ki soha senkit, de Michaelről meglepő módon mégis elmondta több embernek, hogy nem tetszett neki,hogy Michael büszkélkedett a házával/nagyképűsködött; hogy normális étel sem volt soha Michaelnél ha ott volt nála, nem főztek soha csak a szupermarketből hoztak valami gyorskaját,míg Freddie imádott vendégül látni embereket és készülni 100 féle fogással, így neki ez is nagyon fura volt és ő, mint komoly műgyűjtő ízléstelennek is tartotta Michaelt és a házát. ("Szomorú, hogy ennyi pénz, és semmi ízlés"-mondta állítólag Freddie minden nála eltöltött alkalom után)


Szóval eleve furcsa, hogy ők egyáltalán együtt dolgoztak, bár annyira nem rosszak a közös zenéik.


Ti melyikőjüket szeretitek jobban?


2017. dec. 31. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelműen Freddie Mercury.

Nekem Michael J. kicsit sok.

2017. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is Freddie, sokkal inkább.


Michaeltől 2-3 számot szeretek nagyon, a Billie Jane-t, a Black or white-ot, és a Thrillert. Meg talán a Beat it-et. Meg a They don't care about us-t. Ja meg a Smooth-t. Na jó, úgy néz ki Michaelt is jobban szeretem, mint hittem xD Na jó, de őt amúgy ezen a pár számán kívül nem jegyzem sehol, abszolút nem szimpi vele kapcsolatban semmi, de amúgy tehetséges volt.


Freddie-t nagyon szeretem, minden téren. Zeneileg, emberileg is szimpi.


Amúgy én úgy tudom, Michael akart nagyon dolgozni Freddie-vel, ő hívta meg, hogy mindenképp csináljanak együtt valamit vagy valami ilyesmi sztori. De asszem koncerteztek is együtt.

2017. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
9%
Freddie egy mocsok ratyi volt. Michael meg egy pedo...hm nem tudom melyik a jobb...
2017. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mint énekes, egyértelműen Freddie Mercury.
2018. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Mick Jagger v Lennon
2018. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Freddie Mercury biszexuális volt.


Èn is szeretem mindkettőt.

Ennek ellenére mègis Freddie Mercury jàr az èlen nálam !!!!

2018. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, ő meleg volt.

Hiába volt neki Mary Austin, állítólag semmi nem volt köztük, neki is elmondta Freddie, hogy meleg. Inkább a szülei miatt tartott egy nőt is maga mellett.

És sosem ismerkedett nőkkel.

2018. ápr. 27. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

"Freddie egy mocsok ratyi volt. Michael meg egy pedo...hm nem tudom melyik a jobb..."

Oké, most félretéve azt, hogy egyébként mennyi valóságalapja van ennek a két kijelentésnek: komolyan nem tudod eldönteni, hogy gyereket molesztálni rosszabb-e, mint melegnek lenni?

2018. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerette azt a nőt a saját bevallása szerint de mindegy. Egyszerűen őrülten kicsapongó és bulizós volt ami végső soron a vesztét is okozta Freddie-nek.

Egyébként övé volt a legnagyobb hang, Jackson-é pedig a show és ritmus.

2018. nov. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Michael Jackson ezerszer jobb, szimpatikusabb, tehetségesebb.

Freddy hogy tudott úgy táncolni, vagy adományozni? Sehogy.

2018. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!