Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyenek egyes, , rockerek"?

Miért ilyenek egyes, , rockerek"?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akik azt vallják, hogy életük a rock. De csak ilyen Ossian, Kárpátia, Tankcsapda, Depressziót hallgatnak.

Szerintem nem ebből áll ez a zenei irányzat, mert ottvannak ilyen bandák, hogy Rolling Stones, Beatles, Pink Floyd, Led Zeppelin, Motley Crue, Guns n’ Roses, stb. Ezek jutnak nekem eszembe a rock szót hallva. Persze ezek a ,,nagyon kemény rockerek” még életükben nem hallottak a stílus jeles képviselőiről. Tudom, hogy nem az én dolgom, de mégis felidegesít.

16/L



2018. jan. 1. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Amíg a "Rock" mint stílus nem lesz több tucat alstílussá szétdarabolva, pontosabban amíg ez be nem kerül a köztudatba, addig ez mindig így lesz. Ha tőlem megkérdezik, hogy milyen zenét hallgatok, akkor a legtöbbször csak annyit szoktam mondani, hogy elektronikusat, mert annyi irányzata van, hogy egy óráig lehetne sorolni. Akik azt mondják magukról, hogy rockerek, azok szerintem hasonló helyzetben vannak. Amúgy is ahány zenekar, annyi stílus...
2018. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyes rockerek szerint a Pink Floyd nem is rockzene, mivel nem hörögnek benne...
2018. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
#2 nem tudom hogy egyes emberek szerint a rock és a metál miért ugyanaz.
2018. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 A Rockstation Blogot olvastam. Volt egy cikk, ami régi rockegyüttesekről szólt. Egy csoport kommentelő kiakadt azon, hogy a Pink Floyd mégis mit keres egy rockzenei oldalon.
2018. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Megjegyzem, hogy akik Kárpátiát hallgatnak azok nem igazi rockerek. Tekintve hogy a rock szorosabban kapcsolódik a baloldalhoz mint a szélsőjobbhoz. Ráadásul egy részük még életükben nem hallott olyanokról, hogy Pink Floyd, Led Zeppelin, Genesis...
2018. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Utóbbinak:

En anyázni akartam amikor meglattam a kiirasod de nem fogok. Még hogy nem rock?

Ezt politikai oldalról nem lehet megközelíteni. A zenei stílust kérdezték

2018. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!