Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez az 1983-as magyar szám...

Ez az 1983-as magyar szám szerintetek metál? (többi lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5JKH3Wm1OYQ

Ha nem is az egész szám, de a riff szerintem egyenesen metál. Simám eltudnám képzelni a Judas Priest-et vagy az Iron Maiden-t ezzel a riffel. Talán mégsem a Pokolgép hozta be elsőként a metált az országba?


2018. jan. 5. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor mondanám metalnak, ha az orgona helyett egy másik gitár lenne :) A billentyűs hangszerek mindig lágyítják a hangzást.
2018. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számomra az orgona nem akadály abban hogy valami metál legyen :)
2018. jan. 6. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit Glam Metal hangzása van. De nem mondanám kimondottam metálnak, inkább hard rock vagy glam.
2018. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önmagában számomra sem akadály az orgona. Sok metalzenekarban van billentyűs hangszer, de azok lágyítják a hangzást. Ha azzal együtt is elég kemény, akkor metal :)
2018. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as: nem tudom, nekem túl keménynek hangzik ahhoz, hogy glam 'metál' legyen. Meg nem nagyon hallottam glam számot ehhez hasonló gitárriffel eddig.
2018. jan. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!