Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » S. O. S! Mi a címe?

S. O. S! Mi a címe?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egy néger lány énekelt benne, akinek sok hosszú fonatba volt fonva a haja, kisgyerekek voltak még ott, meg nők, talán 2, de csak háttérbe, ás az énekes lány a néger kisfiú fejéről játékból levette a sapkát, saját fejére tette. A dalban van olyan na na na na rész is, meg vmi "asztara peronye" :D vagy vmi hasonló hangzású

2018. jan. 5. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

na-na-na-na asztara peronye :D


az biztos, hogy fülbemászó :)

2018. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D Mindenféle kulcsszót be akartam írni, hogy hátha... kapok választ. Kaptam, de nem túl nagy segítség, nem is értem a kommented, de azért felpontozlak, jó napom van, legyen neked is! ;)
2018. jan. 5. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hátha valaki tudja majd, mert most már én is meg akarom hallgatni! A na na na na részt is meg az asztara peronyét is! :)


Ha megvan küldd már el priviben!

2018. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp élek a lehetőséggel! :D
2018. jan. 5. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom véletlenül hogy mikori a szám vagy hol hallottad?

És angol vagy spanyol?

(Na na na na részből nem derittem ki:D)

2018. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az asztara peronyéból kiindulva nem angol...
2018. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hú, talán vegyesen volt, én már nem tudom. Csak abban reménykedem, hogy valaki mégis csak tudja. Talán olyan 4-5 éve hallgattam.
2018. jan. 5. 23:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Youtube-on fent van... Valahol :D
2018. jan. 5. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:

na na na na

Asztara peronye

2018. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A végén felmerül bennem a kétely, hogy te írtad a számot, kedved utolsó, csak nem akarod elárulni. :D Mindensetre nagyon bejön neked ez a magyarosított spanyol szöveg v mi, hogy itt kántálod.
2018. jan. 6. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!