Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő akusztikus gitár 30-40~4...

Kezdő akusztikus gitár 30-40~45K környékén és mi a véleményetek a gitár szettekről?

Figyelt kérdés

Halli gitározni szeretnék tanulni és kéne egy kezdő akusztikus gitár a fenti árkategóriában.

Valamint mi a véleményetek az eben az árba kapható szerettetek?


Stílusban az Akusztikus rockot céloztam meg. Pl:Tenacious D



#akusztikus gitár #Akusztikus rock
2018. jan. 7. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A szettekbe általában a legsilányabb minőségű cuccokat pakolják össze szóval azokat nem igazán ajánlanám, 45k körül használtan már elfogatható minőségű gitárt kapsz!

pl: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A használtal nekem annyi a problémám hogy azt úgy érdemes venni ha elölte kipróbálom. De mivel még életembe nem fogtam kezembe gitárt így észre se veszem ha valami baja van ._.
2018. jan. 7. 11:27
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, a szetteket felejtsd el. Célozz meg egy Cort AD-810-et, emellé a 40-ből kijön még egy tok is, ha hordozni akarod, meg pár pengető és más nem is kell kezdésnek. Hangológép helyett hangoló appokat tudsz a telefonodra tölteni.
2018. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik haver most vett ilyet a gyereknek karácsonyra:

[link]


Simán megérné a dupláját is a minősége alapján. Szállítással együtt is belefér a keretbe és ha gáz van visszaküldöd és cserélik vagy visszaadják a lóvét.

2018. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos a végleges választás a Cort AD-810 lett (egyrészt ismerős ajánlása miatt is) és hangológépet adnak mellé ajándékba avagy ara ne kell költeni.


Köszönöm a válaszokat :)

2018. jan. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!