Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez hasonló zenék?

Ehhez hasonló zenék?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 7. 14:55
 1/3 kirkleander válasza:
nagyon jó fele kacsintgatsz ha tetszik a led zeppelin ne állj le. hallgass black sabbathot vagy deep purple vagy akár beatlest. Nirvana ,soundgarden és hallgass metalt és hard rockot is rendesen. Hallgass az ízlésed szerint de ahhoz hogy megtudd mi az ízlésed sok zenét kell megismerj. (én először rengeteg metallicat hallgattam mostanra minden albumot kívűlről fújok) hajrá ,sokat ad a jó zene indulj el az útján :)
2018. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Sokat hallgatok ilyeneket.

Led Zeppelin,Iron Maiden,Rammstein,Hammerfall,Metallica,Judas Priest,Hollywood Undead,Guns N Roses,AC/DC,Sabaton,Marilyn Manson,..

De rapper és pop-ot is hallgatok,R&B-t is.Nek tudom melyiküket szeretem a legjobban.Valamikor Beyoncét hallgatok,utánna meg Iron Maident.

Amúgy 14/L

2018. jan. 8. 18:18
 3/3 A kérdező kommentje:
t*
2018. jan. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!