Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár tanulást...

Elektromos gitár tanulást hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Miket kellene először megtanulnom? Esetleg egy oldal vagy program ami kicsit segíthet? Először csak akkordok vagy próbálhatok egyből számokat is játszani? Tudom hogy egy tanár kéne de egyenlőre nincs viszon lehet majd lesz.

2018. jan. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jan. 10. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit, annyit még, hogy egyáltalán ne zavarjon, hogy ő akkusztikuson játszik, majdnem minden, amit mond, az érvényes elektromosra is, és természetesen még nagyon ajánlom, hogy tanulj közben más zenéket/riffeket, kezdőként kvanagy élmény akár egy Smoke on the Watert is lejátszani.
2018. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én személy szerint először az akkordokat-power chordokat gyakoroltam, majd ezeknek a bontását (mindezeket pár válaszott szám segítségével akár hosszú órákon át) pl: Zombie...tökéletes volt első 4 akkordnak az Em C G D, már ezekkel is megtanulod függetleníteni a kezeidet :) érdemes kedvenc számokat is gyakorolni, sok technikát elleshetsz belőlük, na meg skálákat tanulni, számomra a szóló az, amibe még nem értem el a kívánt eredményt :) a helyes két és pengetőtartásra figyelj, ha nem tudod biztosan nézz utána! mert ha rosszul idegződik be nehéz átszoktatni magad...
2018. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!