Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitártanárhoz kell gitárt vinni?

Gitártanárhoz kell gitárt vinni?

Figyelt kérdés

Hogy szokás általában?:)

az elején, amikor még nem tud az ember semennyire gitározni, gondolom felesleges vinni, elmélettel kezdik az oktatást. De később saját gitáron vagy a tanár gitárján történne a tanulás?

Megosztanátok a tapasztalatitokat?



2018. jan. 14. 00:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, otthonra vennék gitárt, minél hamarabb.
2018. jan. 14. 00:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Az 1. órára biztos nem kell. Én dobolni tanultam, és nem cipeltem el a tanár lakásába a felszerelést.:) Főleg, hogy 1 hónapig csak a kottát bogarásztuk. Valószínűleg nem viheted majd haza a tanárod gitárját, és venned kell magadnak, de ő majd mindent el fog mondani.
2018. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kell saját gitár, hiszen otthon gyakorolnod kell

És az órára is vinned kell magaddal

Mi már az első órán is használtuk

2018. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Waff ***** válasza:
Általában vinni kell igen, és már az első órától.
2018. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat:)

Jaj eszembe nem jutna hazavinni a tanár gitárját 😅 csak gondoltam hátha nem kell a városon átcipelni a saját gitáromat. De ha kell hát kell, nem hátráltat.

2018. jan. 14. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokkal jobb ha ugyanazt a gitárt használod otthon és órán is. Most még lehet, hogy furán hangzik, de érezni fogod, hogy más :)
2018. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kell vinni saját gitárt. Első egy-két órára mondjuk nem létszükséglet, mert a tanárnak biztos lesz egy hangszere elfekvőben. De mindenképpen tájékoztasd, hogy még nincs gitárod, de már az alapok érdekelnek! Ha akusztikus gitárról van szó, akor azt nem akkora nehézség cipelni. Nincs akkora súlya, hogy problémát okozzon.
2018. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm

. Annyira izgatott vagyok, várom már,be vagyok zsongva. Csak legyen vège a vizsgaidőszaknak :))

2018. jan. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!