Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az eredeti vagy az angol a jobb?

Az eredeti vagy az angol a jobb?

Figyelt kérdés
Тату - Я сошла с ума című számáról lenne szó, aminek az angol változata a: t.A.T.u. - All The Things She Said címet viseli. Nekem általában az mindig az eredeti verziók szoktak jobban tetszeni, de ennél a számnál ez valahogy nincs. Az orosszal nincs különösképp problémám (bár 99%-ban nem értem meg), de itt valahogy jobban bejön az angol. Ti hogy vagytok vele?

2018. jan. 15. 10:51
 1/4 TR75 ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik az angol, de szerintem csak azért, mert azt értem is (és előbb hallottam) :-D

(Amúgy nyilván az orosz az eredeti, a klipet is oroszul forgatták).

Egy jóféle metál verziónak viszont nagyon örülnék (Leo Moracchioli simán összehozhatna egy jófélét).

2018. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
100%
Részemről az orosz verzióra szavazok, egyértelműen. Nem egy rossz dolog, ha az énekes tudja, miről énekel, hogy át tudja azt adni és akkoriban Julia gyakorlatilag sehogy nem beszélt angolul. Meg amúgy is, egyszerűen jobban átjön az orosz.
2018. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában nekem is az eredeti szokott tetszeni, de ebből mindenki (így én is) előbb hallottam az angol verziót, így mindegy. Az emberek nagyrésze egyébként viszolyog a német vagy orosz nyelvű popzenétől, már csak ezért sem szeretik ezeknek a számoknak az eredeti verzióját.
2018. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstem a válasszal, de szerintem az orosz a jobb.
2020. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!