Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop album rendelés?

Kpop album rendelés?

Figyelt kérdés
Honnan tudnék albumot rendelni ahol a szállítási költség n 2-3szor annyi mint maga az album?

2018. jan. 20. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos hivatalos oldalokon drága a szállítás. Azért nem kétszer annyi a szállítás, de van ahol több mint az album maga :"D


Esetleg ebay-en vannak olcsóbbak, de ott nagyon nézd meg, hogy biztonságos helyről rendelsz-e. Nekem barátnőm onnan rendelt az egyik albumom, mert máshol már nem volt.

Yesasi-nál volt talán, hogy x menniség esetén ingyenes a szállítás. Nem tudom még van-e, onnan nem reneltem. Illetve vannak fanok, akik csoportos rendeléseket szerveznek, hogy bejussanak egy deikálásra. Ők általában olcsóbban adják az albubomat. Pl ami 6-7 ezer lenne azt 5 valamennyiért megkapod. Meg van ahol plusz ajándékokat adnak hozzá. Pl fanmade kártyák naptár stb

Én amúgy a kpopmartról reneltem eddig, hiába drága. Megbízható, a pontokat beszámítják már az első héten, szépen becsomagolják.

Most pedig egy csoportos rendelésben rendeltem egy külföldi fantól, mert + szállítási költségért ingyen albumot adott még hozzá+fanmade kártyákat. Így volt 6100 szállítással a két album

2018. jan. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit késve írok, viszont én a CD Pince oldaláról szoktam! Max. 1 hónapot kell várni, hogy megérkezzen hozzád (mivel ugye nekik is megkell rendelni külföldről) viszont szerintem teljesen megéri! A szállítást pontosan nem tudom mennyi, 1080?? Valahogy így. Viszont azt tudni kell, hogy maga az album nem a legolcsóbb
2018. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lauraspeed98 válasza:

Szia!

Yesasianal a biztonsagos,legalabbis en ott rendeltem kettot es megadott ar folott mar ingyenes a szallitas, 1-1,5 het alatt megjott,tokre becsomagolva,kepekkel,kartyakkal stb.:))

2018. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!