Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek körülbelül 20. 000 forint értékben?

Figyelt kérdés

20.000 forint lenne a felső határ. Kinéztem már egy párat, mint pl a Marshall Major 2-est,vagy az Orange-tól a dark edition-t. Nem ragaszkodom ezekhez. Nem szükségszerű, de nem ártana, ha jól nézne ki. Lehetőleg zárt kialakításu legyen. Legfőképp telefonról szeretném működtetni, főképp otthoni felhasználásra. Rock, metal, dubstep, hardbass, jazz zenéket szeretnék hallgatni vele. A kicsit karakteresebb basszust szeretem, persze ne legyen olyan, hogy teljesen elnyomja a közép és magas tartományt. Ha esetleg magyarázatot is tudnátok csatolni a véleményetekhez, hogy melyiket éri meg jobban, és miért, annak örülnék. :)) Köszönöm a segítséget!


Marshall Major II: [link]

Orange HP Dark Edition: [link]

Néztem még továbbá egy Pioneer-t is: [link]



2018. jan. 21. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ablakon kidobott pénz.
2018. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végülis, ez is egy vélemény. :)) Kösz! 😂
2018. jan. 21. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 éve csak Pioneer audiótermékeket veszek, próbáltam már több fül és fejhallgatójukat is, mindig az nyert nálam. (Sennheiser, Sony, JBL márkákkal összehasonlítva) Én a Pioneer-t választanám.
2018. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor azthiszem eggyértelmű. :))
2018. jan. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!