Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri erről az oldalról...

Megéri erről az oldalról torzító pedált rendelni gitárhoz? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 22. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha találsz jó áron azt, ami neked kell, persze.


De amúgy használtan jóval olcsóbbak.

2018. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy megbízhatóak-e, akkor igen, megéri rendelni. Egyébként szerintem árakban is a legolcsóbbak között van.
2018. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor rendben :) A Boss DS-1-en gondolkodtam, szerintem megrendelem.
2018. jan. 22. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen cájg elé fogod bekötni és mi a cél vele?
2018. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg gagyi pedálokra elverni a pénzt.
2018. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
'78 óta gyártják a pedált és olyan nevek használják, mint Steve Vai vagy Satriani... Biztos azért, mert gagyi. :)
2018. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azért gyártanak valamit, mert jó vagy nem jó, hanem mert veszik, mint a cukrot.

A nagy nevek meg mindig jó reklámnak számítottak.

2018. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen, azért fogynak a mai napig rendesen a BOSS pedálok, mert elérhető áron adnak elfogadható minőséget. Ha gagyi lenne, akkor nem vennék meg 20-30-40 ezer forintért. Ha gagyi lenne, akkor 8 ezerért vágnák utánad, mint a műanyag Behringer pedálokat (amik között egyébként szintén van egy-két elfogadható kivétel).


Szerintem ma már azért tudatosabban vásárolnak az emberek. Nem vesznek meg valamit csak azért, mert XY nevével van fémjelezve. A létező összes pedálról, gitárról, hangszedőről és minden létező kiegészítőről van fent a YouTube-on valami videó, ami alapján a kedves vásárló el tudja dönteni, hogy megrendeli-e a cuccot vagy sem. Főleg, hogy a legtöbb helyen ki is lehet próbálni.


Én szeretném azt hinni, hogy az emberek többsége nem annyira naiv, hogy elhiszi azt, hogyha vesz egy BOSS DS-1-et, akkor úgy fog szólózni, mint Vai vagy Satriani. Meg a magyar vásárló szerintem eleve szkeptikusan áll hozza az ilyen "signature" kiadásokhoz.


Egyébként a DS-1-et nem is nagyon reklámozzák Vai-al vagy Satrianival. És nem hiszem, hogy két ilyen, a szandjára elég igényes gitáros (vagy bárki), bármit is használna hosszú távon, ami gagyi.


Nem azt mondom, hogy a BOSS készíti a világ legjobb pedáljait (mert nem), viszont ebben az árkategóriában szerintem kimagasló. És ha Steve Vai-nak, Joe Satrianinak, David Gilmournak, Jerry Cantrell-nek, Eric Claptonnak, Prince-nek, Brian May-nek, John Frusciante-nek és Slash-nek is megfelel, akkor szerintem nekünk, földi halandóknak is.

2018. jan. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már 2 napja meg van, tehát már nem aktuális a kérdés, de azért köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 26. 18:37
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó választás, első pedálnak, karakteres hangja van. Nekem megvan az SD-1 is, jók nagyon ebben az ârban.
2018. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!