Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BTS jön a 2018-as Szigetre?

A BTS jön a 2018-as Szigetre?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam, mint eseményt és teljesen ledöbbentem. Még mindig nem tudom elhinni és pont ezért kérdezem, hogy ez igaz? Tényleg jönni fognak?

2018. jan. 28. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jönnek

Legalábbis a hivatalos oldalon nincs feltüntetve

És nem hiszem h a sziget átváltana kpopba

2018. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) igen, többször lecsekkoltam a honlapot és nem találtam meg a nevüket egyszer sem
2018. jan. 28. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jönnek, csak a fanok szeretnék hogy jöjjenek ezért létrehoztak egy ilyen eseményt hogy felhívják a szervezők figyelmét magukra :)
2018. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A BTS eddig még nem lépett fel Európában, tehát tegyük fel, hogy jönnének is akkor biztos nem Mo-ra, Angliát, Németországot, és az efféle országokat tudom elképzelni, számításba venni

Még biztos nem lépnének fel pont egy FESZTIVÁLON ami Magyarországon van

De az is igaz, hogy volt egy rövid kis bejelentés amiben Namjoon beszélt Magyarországnak, pontosabban a Home Made Asia-nak (még az i need you-s eraban)

2018. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!