Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresem Baldassare Galuppi...

Keresem Baldassare Galuppi velencei klasszicista zeneszerző egyik művének a címét, amelyet két szoprán hangjára írt, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Vallásos tárgyú mű, két női hang szokta énekelni. A Dominus vagy Dominum latin szavak rémlenek benne. Sajnos a YouTube-on nem tudom megkeresni. Tudja valaki a pontos címét?

2018. jan. 31. 16:40
 1/4 Kiss Marci36 válasza:
2018. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Amit én keresek ott nem kísérte kórus a két hölgy énekét.
2018. febr. 22. 08:41
 3/4 Kiss Marci36 válasza:
Van egy zene felismerő programmal neve:SoundHound és ezt úgy találhatod meg hogy a telefonon vagy tableten a Playaruhaz-nak a keresőjébe beírod hogy SoundHound és letöltöd és elinditod és oda kell tartani ahol szól a zene a gépen vagy akármin felismeri ki irja a címét és az előadóját is tudom hogy az előadóját azt írtad de attól kiadja de akár ha nagyon jól eldudolod is felismerheti de szerintem gépen is lehet ezt letölteni és akkor amelyk videóba hallotad a zenét rá melsz és a gépen beinditod a SoundHound-ot is és akkor felismeri de akár ott is ha csak beinditod a SoundHound-ot és csak nagyon jól eldudolod és úgy akkor is lehet megtalálja és amit gépen lehet letölteni elméletileg lehet gépen-is az itt van egy link: [link]
2018. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet ezek között ott van:

[link]

2018. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!