Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy rajta van...

Miért van az, hogy rajta van a telefonomon egy zene, de mégsem?

Figyelt kérdés
Amikor össze van kötve a géppel, akkor ott van a mappában, viszont ha a telefonban keresem, akkor nincs sehol. Pedig lejátszható, a formátuma is megfelelő... Lehet, hogy a hosszával van baj, hogy rövidebb, mint egy perc, és ezért nem játssza le a zenelejátszó?

2018. jan. 31. 19:26
 1/4 Ash Harding válasza:
Lehet hogy rejtett mappában van, más számokkal is ezt szokta csinálni vagy csak ezzel?
2018. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ezzel. Elvileg ugyanott van, mint a többi
2018. febr. 4. 15:32
 3/4 Ash Harding válasza:
Nos utána jártam és csak annyit találtam hogy frissítsd a zene lejátszódat vagy mondjuk töltsél le egy más féle lejátszót. Ha esetleg van sd kártyád akkor lehet hogy a kártyádnak a mappájába rakta a zenét. Vagy mondjuk próbáld meg közvetlenül a telefonodra letölteni a zenét ne gépről kelljen telefonra át rakni. Ha egyik sem segít akkor bocs de csak ennyit találtam ami úgy használható volt.
2018. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged!

Rámentem a beállításokra a lejátszóban, és felfedeztem, hogy van olyan, hogy "szűrőbeállítások". Ott az volt beállítva, hogy 60 másodpercnél rövidebb dalok ne jelenjenek meg a médiatárban. Csak le kellett vinni 0-ra, és kihozta a zenét :)

Köszi mégegyszer! :)

2018. febr. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!