Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lett az EDMmel és a dubstep...

Mi lett az EDMmel és a dubsteppel?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,emlékszem középiskolában nagyon nagy divat volt UKF meg mindenfajta EDM, Skrillex és ezek változatai.Van aki még mindig hallgatja ezeket?Youtubeon megtekintések alapján nagyjából 20 ezren követik még mindig rendszeresen csak. Mi ennek az oka? Én sosem voltam akkora fan de nagyon érdekel.

2018. febr. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő ilyen hirtelen felkapott csapból_is_folyó őrület volt, mindkettő helyett jött a következő trend. Semmi ilyen nem tart örökké - ahogy az eurodance, a disco, meg a hair metal aranykora is véget ért. Most épp a modern trap a bevett bulizene, majd ahelyett is jön másik. De ezek a stílusok amúgy általában nem ott kezdődnek, ahol bementek a mainstream-be, és nem is ott érnek véget. A dubstep kezdete a kilencvenes évekre datálható és máig vannak képviselői, meg rajongói, épp csak a nagy szenzációja csengett le.
2018. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Érthető végül is...
2018. febr. 1. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Hat jo nagy marhasagot mondott az elso:) A dubstepnek most van az aranykora, amikor te hallgattad ezeket akkor jott be, viszont most 10x tobb ismert eloado van, direkt dubstepre sepcializalodott fesztivalok, pl EverAfter vagy a Lost Lands.. A dubstepnek lett egy mufaja, a riddim most kezdett el nagyon felhajpolva lenni, az utobbi 6-10honapban. UKF meg mindig letezik es hires, de ami most nagyobb szam az a DubstepGutter, Blacklabel, Monsters, Disciple.. Ezek hiresebb kiadok
2018. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Egyáltalán nem állt az általad mondott dolgokkal szemben az, amit én írtam. Mondtam, hogy nem Skrillex-szel kezdődött és ért véget a dubstep. Te csak hosszabban kifejtetted a "nem ért véget" részét konkrét példákkal. Ettől függetlenül ugyanúgy rég nincs már benn a mainstream-ben a stílus. A metálnak is óriási rajongótábora van, teljes fesztiválok, nagy kiadók épülnek rá, stb., attól még ugyanúgy vitathatatlan tény, hogy a műfajt nincs jelenleg a mainstream média és populáris kultúra reflektorfényében, nem értem minek háborodtál fel ennyire azon, hogy én a dubstep-ről ugyanezt mondtam. Eszem ágában sem állt leminősíteni a műfajt, elvégre én magam is szeretem...
2018. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
43%
itt mindenki olyan okos de skrillex kb 2-3 dubstep zenét csinált.egyébként a trap miatt nem népszerűek már ezek ANNYIRA de még mindig komoly közönsége van
2018. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából a metálnak még mindig hatalmas a népszerűsége, viszont a dubstep nagyon kis szutyok műfajjá vált sajnos
2019. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!