Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet már tudni miért halt...

Lehet már tudni miért halt meg Paul Gray?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg drogtúladagolás, de én ezt nem tartom valószínűnek,mert most minek lőtte volna be magát mikor a családi élete is+ a zenekar is rendben volt?
2010. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:

Persze, miért drogozott volna. Hiszen az nem egy olyan dolog, ami a legtöbb embernek életre szóló függőséget okoz...


Ja, intrjú: (Az utolsó bekezdést ajánlom nagyon az első válaszolónak.)


"Dühös voltam Coreyra (Corey Taylor, énekes) és Jimre (Jim Root gitáros), hogy a Stone Sourt nyomatják. Az járt a fejemben, hogy 'b...meg, inkább a Slipknottal kéne dolgoznunk!' De valóban szükség volt arra, hogy egy kicsit eltávolodjunk egymástól. A szabadidőmben a Unidával játszottam, meg jammeltem a haverokkal, de legfőképpen sokat piáltam, és toltam a drogot is - kemény, kemény cuccot... jó sok heroint. Minden nap lőttem magamnak a speedballokat (heroin és kokain együtt, vénásan, fecskendővel). Aztán jöhettek a nyugtatók. Nálam minden játszott, ember. Eleinte többé-kevésbé kézben tartottam a dolgaimat, de egy idő után már nem ment. Függő lettem.


Egy csomó témát írtam (a Vol.3-ra) - ahogy tettem minden lemeznél - de az idő felét a mosdóban töltöttem, ahol lőttem magam. Próbáltam játszani, de párszor a székről is leestem, és volt, hogy feljátszás közben elaludtam. Komoly depresszió is nyomasztott. Én nem haragudtam senkire a bandából, a többiek viszont igen, én meg úgy éreztem, hogy b...meg, a családom most esik szét. Ez volt a legjobb dolog (mármint a Slipknot), ami valaha is történt velem. És ha a drogokkal már eljutottál egy bizonyos pontra, akkor az elvonási tünetek kib...ott durvák. Nem arról van szó, hogy nem akarsz lejönni róluk. Egyszerűen nem megy. A felvételek közepe táján a többiek végül közbeléptek, így egy elvonón kötöttem ki.


A Los Angeles-i elvonó egy időre rendbe tett, de aztán újra turnézni kezdtünk, én meg túl sok arcot ismertem, és újra elkezdtem cuccozni. Hol toltam, hol nem. Akadt néhány halálközeli élményem is - ezekről nem fogok részletesen beszámolni - de az tuti, hogy a végsőkig nyomtam a dolgot... és még mindig itt vagyok. Voltak barátaim, akik ugyanúgy tolták... ők viszont már halottak. A Shadows Fall és a Lamb Of God társaságában lenyomott arénaturnénk végén újra elvonóra küldtek, így az utolsó hat bulin már nem is lehettem ott. Aztán, később... Nos, lusta kezeknek az ördög talál elfoglaltságot...


Aztán összejöttem a feleségemmel, aki mellettem maradt, segített, de megint elszaladt velem a ló. Végül azt mondta, hogy képtelen végignézni, ahogy meggyilkolom magam. Akkoriban Los Angelesben éltem, ami nem könnyített a helyzeten, mert ott aztán van kínálat. Úgyhogy visszaköltöztem vele Iowába, szakorvoshoz fordultam, és lejöttem a cuccról. Most már jó pár éve, hogy tiszta vagyok."

2010. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó de az nem azt jelenti hogy rögötn tolni kell az aranylövést te Faggot!
2010. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi. Írja, hogy a felesége mellett is visszaszokott rá. Aztán megint "leszokott", majd megint "visszaszokott". Találtak fecskendőt és tablettákat a szobájában mellesleg, de a toxikológia eredménye még nincs meg, vagy nem közölték.
2010. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21:31


Szerintem ne égesd magadat tovább te ostoba...

2010. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:

21:31


Persze, mert bizonyára direkt ölte meg magát, te gyökér.

2010. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi tart ennyi ideig? ilyen sok idő megállapítani mennyi drog volt benne?
2010. jún. 6. 22:34
 8/9 anonim válasza:
ma hozták nyilvánosságra,morfium túladagolásban halt meg.
2010. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát várható volt...kösz a választ.
2010. jún. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!