Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril Lavigne mitől lett...

Avril Lavigne mitől lett ennyire poprock vagy ilyen divattechno zenész?

Figyelt kérdés
A nagy slágerei a régiek sokkal inkább lazábbak fiatalosabbak meg valahogy lázadóbbak nem tucat divatzék voltak.
2018. febr. 6. 09:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze akkor is divatos zenéket próbált csinálni de van egy stílusváltás mi az oka szerintetek?
2018. febr. 6. 09:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban még ő maga is lázadó volt és kamasz, de azóta eltelt 15 év! Attól, hogy sztár, ő is "öregszik", változik a személyisége is, ízlése is.
2018. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Avril mindig is "divatzenét" játszott (utálom egyébként ezt a fogalmat). Az ő karrierje eleje volt az aranykora a végtelenül poppos, lázadó arculatú, de zeneileg inoffenzív rockzenének. Az, hogy ma már elhagyta az elektromos gitárt, és meg se próbál úgy csinálni, mintha nem popzene lenne, szerintem becsülendő lépés. A technót meg nem tudom miért kevered bele, szerintem nem vagy vele tisztában, hogy mi az a műfaj.
2018. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végülis van benne valami. A zenélye tényleg ez a pop irány a keményebb 80 as évek után. Mondjuk mivel csak 24 vagyok igazából ovis voltam amikor ezek mentek a 80 as években nem is éltem csak valahogy klippek alapján mondom. A techno része meg hogy sokszor használ elektromos torzításokat lehet nem jó erre a techno zene kifejezés lényegtelen aki érti érti.
2018. febr. 6. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

#4 lolwut, ugyanarról az emberről beszélünk? Avril '84-ben született, és a karrierje '99-ben kezdődött. Hogy jön ide a nyolcvanas évek?

Ja, nem minden elektronikus zene techno.

2018. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

80 as években a guns n roses meg metalica stb keményebb zenék voltak motlie crue ehhez képest avril a popposabb zene .

A technót már megbeszéltük.

Még valami. Nem kötelező bunkónak lenni és okoskodni.

2018. febr. 6. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a Guns N Roses az nem pop? LOL
2018. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt írtam keményebb...

már megint az okoskodó bunkó stílus

taps taps taps

2018. febr. 6. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
#7, ha ettől ézred keményebbnek magad...LOL. Attól még téves.
2018. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mojjo ***** válasza:
100%
@7: A Guns populáris zenét játszik ugyan, de nem popzenét.
2018. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!