Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha 17 évesen szeretem...

Gáz, ha 17 évesen szeretem Bangó Margit számait?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimnél szoktam lenni általában a vasárnapi ebédkor, és ilyenkor mindig Bangó Margit meg ilyen zenéket szoktak bekapcsolni. Én igazából nem bánom, nagyon szeretm a hangját és szerintem ő a legtehetségesebb cigány énekes. Magamtól nem szoktam hallgatni, de amikor nagyszüleim bekapcsolják előszeretettel hallgatom.

Szerintetek ez gáz ennyi idősen?

(Nem vagyunk romák xd)


2018. febr. 11. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

A zenei ízlés magánügy. Kellően értelmesen emberek felül tudnak azon kerekedni hogy másnak más műfaj/előadó tetszik. Akiknek ez nem sikerült, pedig nem kell foglalkozni velük. Nem tudsz minden ember ízlésének és igényének megfelelni, nem is kell.


Pont emiatt lényegtelen hogy a neten egy anonim ember neked ide fogja hányni hogy gáz, vagy nem gáz. A vélemény nem mérvadó, és nem kellene hogy befolyásoljon téged.

2018. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, igazad van :)
2018. febr. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!