Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a retro zenének a címe?

Mi ennek a retro zenének a címe?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg ennek a számnak a címét. 1980 körüli lehet, Boney M, vagy Ottawan féle stílusnak tűnik, de lehet hogy valami más. A szám elején fúj a szél, és kb. ezekkel a hangokkal kezdődik: GGFGGABBABB. A szövegben van valami lajka, meg moon vagy ilyesmi.

2018. febr. 12. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy Boney M rajongó, de ez a "lajka" nekem is ismerős... Próbáld innen kikeresni:

https://www.youtube.com/watch?v=xaT0L0HvqAE

2018. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Végigpörgettem, nem találtam. Nem is biztos hogy Boney M. Azért köszi.
2018. febr. 12. 19:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt virtual piano-val hoztam össze, kb. így kezdődik a szám. GGFGGABBABB
2018. febr. 12. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez sem az.
2018. febr. 13. 11:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvan! Goombay Dance Band: Sun Of Jamaika.
2018. júl. 11. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Igen, sejtettem, hogy erre gondoltál, csak az előadó, meg a cím nem ugrott be. Viszont amikor a múltkor elkezdtem a Boney M számok közt keresgélni, sikeresen rájuk is kattantam és azóta rendszeresen hallgatom is őket. Én akartam neked segíteni, de végül te segítettél nekem. Köszi! :)
2018. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Retro Rádiónak elküldtem ezt a linket, és egyből vágták.
2018. júl. 12. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!