Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Papa Roach...

Mit gondoltok a Papa Roach nevű együttes új stílusáról?

Figyelt kérdés
Én általában nyitott vagyok a változásokra,Linkin Park,BMTH pl.akik nagyot változtak,ők olyanok akiknek az új dolgaik is tetszenek. De PR-nak nagyon nem jön be ez,pedig elég patent kis számokat raktak össze régebben
2018. febr. 18. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a régebbiek jobban tetszettek, igen, viszont az újak is bejönnek. Mondjuk én sok fajta zenét hallgatok, lehet, hogy ez az oka. De az biztos, hogy a régebbi számaik sokkal jobbak.
2018. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen valszeg. Én csak rockos vagyok szóval ezért nehezebben emészthetőek ezek
2018. febr. 18. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Infest óta semmi értékelhetőt nem tettek le az asztalra. A Lovehatetragedy még úgy szódával elmegy, de már abban sem volt meg az az erő és energia, ami az Infestet kultikus lemezzé tette.
2018. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Papa Roach, Linkin Park, stb. soha nem játszottak rockot. Amit ezek csinálnak/csináltak, az rockos hangszerelésű hiphop. Most legfeljebb kevésbé lett rockos.
2018. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Maradjunk annyiban, hogy "Nu metal" és akkor mindenki boldog.
2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele,vagy is úgy tudom,hogy a "rock" egy nagyon tág fogalom,ami MINDENT magába foglal ami olyan,szóval ja,nem kell csűrni-csavarni.

Amúgy pont az Infest-ből van a kedvenc számom tőlük,"Dead Cell"

2018. febr. 18. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira gáz az új hangzásuk mint pl. a linkin parké vagy az in flamesé, de ide sorolhatom a sonic syndicatet is. De tény hogy az 1-3. album volt a legjobb aztán egyre rosszabb lett.

Őz ő zenéjükbe legalább még mindig ott vannak nyomokban azok az elemek amik az első albumaikon.

2018. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!