Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani a Radiohead-h...

Tudnátok mondani a Radiohead-hez hasonló stílusban zenélő együtteseket?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 15:13
 1/5 anonim válasza:
Middlemist Red, Muse, Massive Attack.
2018. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nehéz lenne bármilyen más zenekart radiohead-hez hasonlítónak is titulálni, mert hát elèggé külön úton járnak, plusz változatos az albumi palettájuk is.


De pl szerintem tetszene neked a Talking Heads, Hot Chip, Arcade Fire, Massive Attack, Suuns, Orbital, Aphex Twin, Tears for Fears, David Bowie, Morphine, Blur, Sonic Youth, Velvet Underground, Flaming Lips, Pixies, Spiritualized, Yo la tengo, Of montreal, Pulp, Wilco, Interpol, Lamb, Portishead, Moby, Slowdive, Beck, The Verve, Sigur Ros, MGMT, Portugal the man, Smashing Pumpkins, The Walkman


Szóval most felsoroltam egy csomót, ami kisebb-nagyobb kult státusznak örvend. Vannak nagyobb nevek, egyesek megmaradtak szubkultúrának, de tényleg érdemes belehallgatni mindegyikbe egy picit, mert igencsak érdekesek rudnak lenni.


Ezekből talán a Suuns-t ajánlom figyelmedbe leginkább, picit elborultabb, sokkal kísérletezősebb Radiohead, telistele sötét zenékkel.


De ha ők nem is, biztos vagyok hogy a többi közül fogsz találni olyat, ami tetszeni fog. :)

2018. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja hát az előző tényleg mindent összeszedett.
2018. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. febr. 25. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Björk
2018. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!