Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan különböztetitek meg...

Ti hogyan különböztetitek meg a BTS fiúkat?

Figyelt kérdés
Jó lehet így ez kicsit parasztnak hangzott :D Még igazából csak most találtam rájuk, de egyszerűen nem tudok a nevüket arcokhoz párosítani(csak egy emberét). Valami ötlet?Hiába kerekes rájuk napi többször egyszerűen nem megy :') elég zavaró mikor olvasnék valamit és nem tudom kiről van szó

2018. febr. 25. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
nem lehet őket megkülönböztetni mert kinaiak,ezért nem halhatok kinai zenét,inkább metált.
2018. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 koreaiak, és kérlek ne itt éld ki a rasszista hajlamaidat. Köszönöm.


kérdezőnek: nekem sok unhelpful guide és ilyen videók segítettek. Meg megfigyeltem a vonásaikat, és az anyajegyeiket. Alapjáraton nehezen kötök arcot névhez, így ez segített. Pl.

Jin: Nagy ajkai vannak, és széles válla, ovális arca, nincs az arcán olyan anyajegy, amihez kötöttem (sőt, talán anyajegy se, de ebben most nem vagyok biztos), monolids


Suga/Yoongi: világosabb/világos bőr, háromszög alakú kis szemek, alacsonyabb mint a többiek kicsit, az orrán van egy kis anyajegy, de nem feltűnő. A szája széle kicsit felfelé megy, mint egy macskának. Törékeny alkata van. Egy monolid és egy dupla szemhéj


J-Hope/Hoseok: Hosszúkásabb arc, szemeinél aegyo-sal (szem alatti kis duzzanat, nem tudok rá normálisabb szót), felső ajkán anyajegy, mikor eszik, a szája fölött kis gödröcskéi lesznek. Ha mosolyog, szív alakú a szája. (Vékony dupla szemhéj talán?)


RM/Namjoon: valamiért őt mindig is meg tudtam különböztetni a többiektől. Sötétebb a bőre, szélesebb arca van, arca oldalán gödröcskék, és mintha "nehéz" lenne a szemhéja. Monolids. Legmagasabb a csoportban.


Jimin: ha mosolyog, eltűnnek a szemei lényegébe, és ez az egyik legédesebb dolog a földön.Kis kezek, telt ajkak, 3 anyajegy a homlokán. Monolids. Alacsonyabb. Imádja végigfuttatni a kezét a hajában. Magasabb a hangja a többiekénél.


V/Taehyung: szimmetrikus az arca, egy dupla szemhéj, és egy monolid, nagy szemei vannak. Van egy anyajegy az egyik szeme vízvonalán, az orra hegyének az alján és az alsó ajkán. A bal fülében 3 lyuk van háromszög alakban.

Nagyon mély hangja van. Négyzetesen vigyorog.


Jungkook: mikor mosolyog, beráncosodik a szemei mellett. Nagyobb, kerek szemei vannak, olyan galamb-típusú. Vékény ajkai vannak, és közvetlenül a szája alatt van egy anyajegy.

2018. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

*vékony


És remélem így érthető, de persze mindenkinél más válik be. Egy idő után így vagy úgy, de azelőtt tudni fogod a nevüket, hogy észrevennéd.

2018. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm <3 Hát igen valahogy Namjoon nekem is ment az első videótól kezdve :D
2018. febr. 26. 05:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Color Code videókat nézegess meg persze sok Bangtan Bombot. Nekem 1 hétbe beletelt hogy mindenkit meg tudjak különböztetni.
2018. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Három napnyi szenvedés után sikerült 😂 Nagy tévedésben éltem, mert eddig azt hittem JHra hogy Ő Jin 😂 pedig olyan büszke voltam.
2018. febr. 26. 20:28
 7/9 laurta ***** válasza:
100%
Ha sok videót nézel róluk (nem mv-t) akkor menni fog :), nekem a liveok segítettek
2018. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig még őket elég könnyű is megkülönböztetni, tőlük vannak durvábbak is, mint egy tizen valahány tagú csapat. :D
2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom azóta nagyon benne vagyok a témában, ezt a kérdést még a 'kezdetekkor' tettem fel. Azóta rengeteg bandát(fiút is és lányt is) követek. :D
2018. ápr. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!