Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szükségem lenne olyanra aki...

Szükségem lenne olyanra aki tud kottát olvasni és furulyazni!?

Figyelt kérdés

[link]

Ha én rózsa volnék című számot szeretném elfurulyazni, kottát sajnos nem tudok mar olvasni de emlékszem meg a hangokra (H,Á,F,G stb..) nagyon hálás lennék ha valaki átírná nekem az ezen linken megtalálható hangokat a furulya hangjaira, előre is köszönöm.



2018. febr. 26. 13:48
 1/2 Mojjo ***** válasza:
100%

Ha nem bánod, a megfelelő oktavjelzésekkel együtt írnám le. Mint a violinkulcs alá írt 8-as jelölésekből látod, ez egy transzponáló kotta, ami itt azt jelenti, hogy a hangzó magasság felett egy oktávval vannak lejegyezve a hangok. Az ütemhatárokat |-al jelölöm majd. Ennek megfelelően:


a - h - c' - c' - c' - c' - szün | h - a - gisz - a - a - szün | c' - d' - e' - e' - e' - e' - szün | d' - c' - h - d' - c' - c' - szün | e' - d' - c' - e' - d' - d' - szün | d' - c' - h - d' - c' - c' - c' | c' - h - a - c' - h - h - szün | h - a - gisz - h - a - a - szün

2018. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:
Amúgy szerintem azért nem kaptál eddig még választ mert azt írtad a kérdésesbe, hogy olyan kell neked, aki tud furulyázni is, márpedig ehhez, hogy abc-s nevekre lefordítsunk egy kottát, nem kell tudni furulyázni.
2018. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!