Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok francia bandát...

Ajánlanátok francia bandát vagy énekest, akiért lehetne rajongani?

Figyelt kérdés

Elsőnek furcsa lehet a kérdés.

Anno, amikor volt a nagy One Direction időszak, rengeteg zeneszöveget lefordítottam és sok interjút néztem, mert nagyon nagy rajongójuk voltam, így nagyon sokat foglalkoztam az angol nyelvvel, ezért sokat fejlődtem. Ugyanezt szeretném egy francia együttessel, bandával vagy énekessel elérni, de nem sok ilyet ismerek.


Főleg "tömegzenét" hallgatok, pop, pop-rock zenét, de a hörgős zenén és az egyházi énekeken kívül szinte bármit meghallgatok :)


2018. febr. 27. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És a rapet se szeretem annyira.
2018. febr. 27. 17:31
 2/5 anonim válasza:
Én Maitre Gims zenéit nagyon szeretem. Siával is van közös száma (je te pardonne) A nagy kedvenvem pedig az Est-ce Que Tu M'aimes ? Cìmű dal. Egy próbát megér én nagyon imádom:)
2018. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Főleg "tömegzenét" hallgatok"


Legalább őszinte vagy. :)

Zaz-nak nézz utána.

2018. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek mindkettőnek :)


Hát, ha egyszer ez az igazság :D

2018. febr. 28. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Damien Sargue, Cecilia Cara
2018. ápr. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!