Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha létrehozhatnál egy metal-vi...

Ha létrehozhatnál egy metal-világválogatott zenekart, amiben mindenki (szerinted) a világon a legjobb a saját hangszerén, kikből állna?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem merek olyanokat kijelenteni, hogy valaki szerintem valamiben a legjobb a világon, egyrészt mert messze nem ismerek elég zenészt ahhoz, hogy ilyen nagy szavakkal dobálózzak, másrészt az én ízlésem szerint preferált előadók sose ANNYIRA ügyesek technikailag, inkább az egyéniséget preferálom zenészekben, mint a készséget. Plusz csak azért, mert valakik a saját zenekaruk kontextusában jól hangzanak, nem biztos, hogy egy másik azonosan profi zenésszel jó bandát tudnának alakítani (pl. Django Reinhardt nagyon jó gitáros volt, Zach Hill meg nagyon jó dobos, de nehezemre eszik elképzelni, hogy együtt hogy hangzanának).

Mindenesetre ha össze kell válogatnom olyan metál zenészeket, akiket mind elképesztően ügyesnek tartok, szeretem is, amit csinálnak, és meg is hallgatnám őket együtt zenélni, akkor az a következőképp nézne ki:

Vokál: Andrew Mailloux (Rishloo)

Gitár: Tosin Abasi (Animals as Leaders)

Dob: Gavin Harrison (Porcupine Tree)

Basszusgitár: Jean-Michel Labadie (Gojira)

2018. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajj nyugi első, ott van a "szerinted" :D


Az enyém az valami ilyesmi lenne:

Ének: Chino Moreno (Deftones)

Gitár: Thurston Moore (Sonic Youth) Tom Morello (RATM, Audioslave) (Nekem ők egyediek nagyon is)

Basszer: John Entwistle (The who)

Dob: Danny Carey (Tool)

2018. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kötelező csak metalt válogatni? A prog rock zenészek szerintem sokkal jobbak.


Jon Anderson - ének

David Gilmour - gitár

Cliff Burton - basszusgitár

Dave Lombardo - dobok


Na, ez a csapat sosem tudna működni. Gilmour lassú gitárjátékát nehéz lenne elképzelni Lombardo gyors és technikás pörgetéseivel.

2018. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Király, hogy felhoztad a progrockot. Akkor én felhozom a country bluest és a funk rockot, és szegény kérdező már nem is a kérdésére kap választ. :'D

Szóval, én összeraknám Mark Knopflert Fleával, és tágranyílt szemekkel várnám, mi sül ki belőle. Lehet, hogy nem jó...de nem biztos...

2018. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!